Popiežius Pranciškus antradienį oficialiai pradės 2025-uosius Šventuosius metus, atgaivindamas seną bažnytinę tradiciją, skatinančią tikinčiųjų piligrimines keliones į Romą.
Popiežius Pranciškus per savo istorinę kelionę į Iraką 2021 m. kovą sėkmingai išvengė dviejų pasikėsinimų į jo gyvybę, rašoma netrukus pasirodysiančioje jo autobiografijoje, kurios ištraukas antradienį paskelbė Italijos žiniasklaida.
Popiežius Pranciškus trečiadienį Vatikane susitiko su Vengrijos ministru pirmininku Viktoru Orbanu ir aptarė su juo karą Ukrainoje, daugiausiai dėmesio skirdamas humanitarinei situacijai bei pastangoms skatinti taiką regione.
Popiežius Pranciškus supaprastino popiežių laidojimo apeigas, kad šios geriau atspindėtų katalikų bažnyčios vadovo – nuolankaus pastoriaus, o ne „galingo asmens“ įvaizdį, trečiadienį pranešė Vatikanas.
Ukrainos pirmosios ponios Olenos Zelenskos kvietimu Romoje viešinti Diana Nausėdienė trečiadienį lankėsi Vatikane, kur dalyvavo bendrojoje popiežiaus Pranciškaus audiencijoje.
Popiežius Pranciškus paragino ištirti, ar situacija Gazos Ruože, kur ilgiau nei metus tęsiasi Izraelio ir grupuotės „Hamas“ karas, atitinka genocido apibrėžimą.
Popiežius Pranciškus šeštadienį atidavė pagarbą „Angelų sodeliui“ – trečių pagal dydį Romos kapinių teritorijai, kurioje yra negyvais gimusių ir dėl persileidimo negimusių kūdikių kapai.
Popiežius Pranciškus sekmadienį paskelbė grupę naujų šventųjų, kanonizuodamas 14 asmenų, tarp kurių – Osmanų imperijos laikais Sirijoje pražudyti ir krikščionių persekiojimo simboliu tapę Damasko kankiniai.