Kalėdų Senelio rezidencijoje Suomijoje – treniruotė prieš slapčiausią operaciją pasaulyje. Sąlygos ten geros, galima ir skristi, ir nusileisti patogu. Sniego ir šalčio šiemet gamta aplink Senelio namus nepagailėjo.
Nors pagrindinė miesto eglė išsikėlė iš Kauno senamiesčio, čia toliau vyksta stebuklai – istoriniame Hanzos sandėlyje įsikūrė Kalėdų Senelis, kviečiantis ne tik pokalbiui.
Šeima, sugrįžusi po ilgų metų emigracijos Danijoje, Lietuvoje sukūrė Kalėdų namelį, kur vaikai susitinka su Kalėdų Seneliu, gamina žaislus ar stebi Elfus, pakuojančius dovanas. Kalėdinės rezidencijos Lietuvoje jau tampa Kalėdų tradicija.
Netrukus prasidės moksleivių žiemos atostogos, o su jomis – ir tėvų galvos skausmas, kuo užimti savo vaikus. Šiemet Palanga siūlo daugybę pramogų ir edukacijų, skirtų būtent šeimoms, kad ir mažas, ir didelis galėtų atsikvėpti, pailsėti ir patirti naujų įspūdžių.
Kauno senamiesčio eglę, papuoštą M. Valančiaus g. skverelyje, aplanko daugybė vaikų ir jų tėvelių, bet taip pat ir Grinčo pusbroliai. „Gal pažįstate, kokia kalba kalba šitie buduliai? Nusišlapino eglutėje ir sulaužė Kalėdų Senelio telefoną, gal matėt?“ – paviešino vaizdo įrašą eglės kūrėja tekstilininkė Jolanta Šmidtienė.
Kalėdų Senelis Laplandijoje, ant poliarinio rato krašto, baigia skaityti vaikų laiškus ir ruošiasi pasaulinei dovanų dalijimo kelionei. Tačiau klimato kaita pasiekė net Senelio gimtinę. Dėl neįprastai šilto rudens jo kaime šiemet mažiau sniego nei įprastai.
Praėjusį penktadienį Gargžduose pagrindinę eglę įžiebęs Klaipėdos rajonas kviečia tiek gyventojus, tiek svečius iš visos Lietuvos pasinerti į kalėdinių pramogų sūkurį ir pasidžiaugti išskirtinėmis bei ypatingomis akimirkomis šiuo kalėdiniu laikotarpiu. Šiais metais visų atvykusių laukia gausybė pramogų, kurios džiaugsmo suteiks ne tik vaikams, bet ir jų tėvams. Gargžduose galima aplankyti šventinę mugę, savo įgūdžius išbandyti ledo arenoje, o Kalėdų Senelio rezidencijoje susitikti su pačiu seneliu ir išsakyti jam savo norus.
Kentukio, Virdžinijos ir Tenesio valstijų gyventojai laukia Kalėdų Senelio. Ne nusileidžiančio rogėmis ant stogų, o riedančio traukiniu. Ši tradicija gyvuoja aštuonis dešimtmečius ir visai ne per Kalėdas, o per Padėkos dieną.