Rugsėjį kriminalinių knygų autorius Dailius Dargis pasimatavo jo aprašomų herojų batus. Sulaikymas, kratos, įtarimai, suėmimas, skambūs kaltinimai – tai tapo jo asmeninio gyvenimo dalimi.
Dėl neteisėto atleidimo naująjį aplinkos ministrą protestais gėdinęs Regionų profesinių sąjungų federacijos pirmininkas Audrius Gelžinis, atrodo, ir pats ne be panašios nuodėmės.
Šiemet organizacija „Caritas“ Lietuvoje minėjo 35-erių metų jubiliejų nuo jos veiklos atkūrimo. Vien per šiuos metus „Caritas“ padėjo daugiau kaip 65 tūkst. žmonių. „Mūsų tikslas – kalbėti ne apie, o kalbėti su“, – teigė Lietuvos „Carito“ generalinė sekretorė Deimantė Bukeikaitė.
Aukščiausiasis teismas nepasigailėjo panevėžiečio globėjo Vidanto Grigaliūno: už globotų mergaičių žaginimą, seksualinį mažamečių prievartavimą paliko galioti penkerių metų laisvės atėmimo bausmę.
Uždarą ir apribotą nuteistųjų gyvenimą siekiama praskaidrinti pamaldomis koplytėlėse, knygomis bibliotekų lentynose ar kitais visuomenei naudingai užsiėmimais. Kovinių filmų šou pamokos – vargu ar numatytos. Bet visada gali būti pirmas kartas.
Rekomendaciją kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (VVTAT) pirkėjai dažniausia išgirsta, kai pardavėjas nepriima prekės atgal ir negrąžina pinigų. Vis dėlto vartotojai ir apie juos saugančią tarnybą turi kai ką žinoti.
Atminimo lenta ant Kauno miesto poliklinikos pastato – dar vienas pagarbos ženklas čia dirbusiai Pasaulio tautų teisuolei, prof. Vytauto Landsbergio mamai gydytojai oftalmologei Onai Jablonskytei-Landsbergienei.
Dar 2014 m. Vilniaus apylinkėse turėjęs startuoti sporto paslaugų projektas nugrimzdo negrįžtamai, bet apie jį primena bylos ir keista Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) paramos skyrimo tvarka.